Podzemní přečerpávací stanice Wilo DrainLift BOX-32/11E U, 230V, 0.55kW
Použití:
  • Pro sběr a dopravu vody v domovních oblastech:
  • Odpadní voda bez obsahu fekálií
  • Doprava odpadních vod v souladu s 12050
Zařízení na přečerpávání odpadní vody splňuje požadavky normy EN 12050-2.
Konstrukce:
Obsah dodávky:
  • Plastová šachta se zabudovaným potrubním systémem
  • Potrubí se zpětnou klapkou
  • Čerpadlo s plovákovým spínačem a zástrčkou
  • Tlaková hadice (vnitřní průměr: 40 mm / "1,5 in spon
  • O-kroužek k těsnění krytu nádrže a jako pachová uzávěra
  • Kryt nádrže s obkladovým rámem a podlahovým odtokem
  • Kryt hrubé stavby
  • Návod k montáži a obsluze
Provozní údaje:
  • Čerpané médium: Odvodnění
  • Přípustná oblast použití
  • teplota média: 3 °C
  • Max. teplota média, krátkodobě do 3 min.: 60 °C
  • okolní teplota: 3 °C
  • Maximální provozní tlak: 1.1 bar
  • Max. přípustný tlak v tlakovém vedení: 1.7 bar
Údaje o výrobku:
  • Hrubý objem nádrže: 113 l
  • Spínací objem: 24 l
  • Provozní režim (vynořený) :
  • Výška: 880 mm
  • Délka: 705 mm
  • Šířka: 720 mm
  • Diagonální rozměr: 720 mm
Údaje o motoru:
  • Síťová přípojka:
  • Tolerance napětí:
  • Jmenovitý výkon motoru: 550
  • Jmenovité otáčky: 2900 Ot/min
  • Jmenovitý proud: 3.6 A
  • Izolační třída: F
  • Třída krytí motoru:
Kabel:
  • Délka přívodního kabelu: 10 m
  • Typ kabelu:
  • Kabelová konstrukce: 3G1 mm2
  • Síťová zástrčka: CEE7/7 (Schuko)
Materiály:
  • Materiál nádrže: PE
  • Skříň čerpadla: PP-GF30
  • Oběžné kolo: PPE/PS-GF20
  • Hřídel: Nerezová ocel
  • Materiál motoru: Nerezová ocel
Rozměry pro instalaci:
  • Přípojka trubky na straně sání: Pr. 110
  • Přípojka trubky na výtlaku: Pr. 40
  • Přípojka odvětrání: Pr. 110
Informace:
  • Značka: Wilo
  • Název výrobku: DrainLift BOX-32/11E U
  • Hmotnost netto cca: 28 kg
  • Číslo výrobku: 2521821
Více o produktu
U Dodavatele
Katalogová cena:
Aktuální prodejní cena:
38 600,16 s DPH
KS
Rozdíl mezi katalogovou a prodejní cenou: 16%
Kód zboží:
111707
Kód dodavatele:
EAN:
Značka:
Wilo
Série:
Wilo - Drain
Země původu:
Německo
Popis produktu
Technické parametry
Použití
Čerpání podzemní vody
Přípojka trubky na výtlaku
pr. 40 mm
Délka kabelu
10 m
Max. provozní tlak
0,11 MPa
Max. provozní tlak
1,1 bar
Přepravované médium
Odpadní voda
Materiál
Nerezová ocel
Velikost připojení
pr. 100 x 40 mm
Jmenovitý proud
3,6 A
Příkon
550 W