Montážní rám Alcadrain (Alcaplast) s nádržkou pro výlevku s odpadem DN90/110 a baterii A108F/1500
Použití
  • Pro montáž nástěnné armatury
  • Pro montáž před nosnou stěnu nebo do sádrokartonové konstrukce
  • Pro závěsnou výlevku s roztečí kotevních šroubů až do 420 mm a odpadem pr.90/110
Vlastnosti
  • Duální splachování nezávisle nastavitelné s hygienickou rezervou
  • Kryt servisního otvoru zjednodušuje montáž a brání pronikání vlhkosti a nečistot
  • Materiál: kov ošetřený práškovou barvou
  • Montážní hloubka nastavitelná v rozmezí 20–95 mm
  • Nádržka je vyrobena z jednoho kusu, čímž je zaručena 1 nepropustnost
  • Nastavitelné výsuvné nohy v rozmezí 0–200 mm
  • Otočná příčka pro uchycení nástěnné armatury s roztečí 65–150 mm
  • Přívod vody zezadu/shora uprostřed
  • Pro vyvedení nástěnné armatury
  • Rohový ventil s možností na napojení na potrubní systém Mepla
  • Servisní práce bez použití nářadí
  • Stavební hloubka 125 mm, s odpadním kolenem 160 mm
  • Vestavěná nádržka umožňuje opláchnutí výlevky
  • Výškově stavitelné příčky
Technická specifikace
  • Doporučený rozsah tlaku vody: 0,3 - 0,6 MPa
  • Funkční rozsah tlaku vody: 0,05 - 0,8 MPa
  • Hygienická rezerva: 3 l
  • Malé spláchnutí: 2,5 - 3,5 l
  • Objem vody v nádržce: 9 l
  • Připojení vody zezadu nebo shora montážními otvory: G1/2˝
  • Standardní nastavení malého spláchnutí: 3 l
  • Standardní nastavení velkého spláchnutí: 6 l
  • Velké spláchnutí: 6 - 9 l
  • Zátěžová zkouška: 400 kg
Rozsah dodávky
  • Fixační set: vrut pr.8×60 – 4 ks, hmoždinka pr.12 – 4 ks
  • Koleno odpadu HT 90/110 s těsněním
  • Kryt servisního otvoru dvoudílný, jednoduše zkrátitelný
  • Nádrž s napouštěcí a vypouštěcí armaturou
  • Připojovací šroubení G1/2˝–G1/2˝
  • Samonosný rám
  • Šroubení 1/2˝ pro připojení vody s integrovaným rohovým ventilem Schell 1/2˝–3/8˝
  • Těsnění odpadu, propojka polypropylen, těsnění propojky
  • Těsnění přívodu, vývodka polypropylen, vrapová vložka
obr
Více o produktu
Skladem
Katalogová cena:
Aktuální prodejní cena:
7 512,04 s DPH
KS
Rozdíl mezi katalogovou a prodejní cenou: 30%